Menu
Dołącz do sopelkowej rodziny
Oprócz najwyższej jakości produktów dbamy też o ludzi. Razem tworzymy jedną wielką sopelkową rodzinę, która nieustannie się powiększa. Staramy się naszym pracownikom zapewniać nie tylko przyjazną atmosferę, ale również możliwości rozwoju zawodowego. Stale podnosimy ich kwalifikacje w ramach szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z sektora HoReCa.

Nasza firma jest uczestnikiem programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 2018 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.

Przyjazna atmosfera

Zadowoleni pracownicy, to dobrzy pracownicy, dlatego tak ważne są dla nas przyjazne relacje w pracy. Od ponad 30-stu lat tworzymy sopelkową rodzinę opartą na wzajemnym zaufaniu, lojalności i wsparciu. Dobre relacje pomiędzy jej członkami to fundament naszego sukcesu.

Rozwój zawodowy

Ponoć rodziny się nie wybiera, ale z naszą jest inaczej. Wiele osób wiąże się z Sopelkiem na lata, stając się jego integralną częścią. Mamy bardzo przejrzystą ścieżkę awansu, która prowadzi do stanowisk na szczeblu kierowniczym, a nawet stwarza możliwość otworzenia własnych punktów franczyzowych pod szyldem Sopelka.

Wdrożenie do pracy

Każdy kto zaczyna pracę w Sopelku przechodzi szereg profesjonalnych szkoleń, które w pełni przygotowują do objęcia obowiązków. W miarę zdobywania doświadczenia zapewniamy naszym pracownikom możliwości doskonalenia zdobytej wcześniej wiedzy oraz poszerzanie jej o nowe umiejętności m.in. w zakresie zarządzania personelem, czy technik aktywnej sprzedaży.